Ziyaretçi Hizmetleri

Macera ve outdoor turizmi sektörü için en verimli iş platformu ADVENTURE TURKEY FUARI’mızda sektör profesyoneli ziyaretçilerimizi ağırlamaktan memnuniyet duymaktayız.

Aşağıda verilen bilgiler ışığında fuara ziyaretlerinizi verimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç duyacağınız her türlü destek ve sorularınız için tureks@tureksfuar.com.tr adresi ve 0212 570 63 05 numaralı telefonumuzdan Tureks Fuarcılık ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:
Fuar ile ilgili temel bilgilere ADVENTURE TURKEY Hakkında bölümünden ulaşabilirsiniz.

KAYIT VE GİRİŞ ÜCRETİ:
ADVENTURE Fuarı’nı ziyaret etmek için Online Davetiye bölümünden 01 Ocak 2022 – 23 Mart 2023 tarihleri arasında ücretsiz kayıt olup, fuara giriş kartınızı alabilirsiniz. Ayrıca fuar alanına geldiğinizde girişte bulunacak kayıt bankolarında Fuar Giriş Ücreti olan 25 TL bedel ödeyerek giriş kaydınızı yaptırmanız gerekecektir.

ZİYARETÇİ KILAVUZU:
Kayıt yaptırmanız ardından fuarın yerleşim planı ve katılımcıların alfabetik listesinin yer aldığı ziyaretçi kılavuzunu teslim alarak, verimli bir fuar ziyareti gerçekleştirebilirsiniz.

VİZE HİZMETİ:
Fuarımızı yurtdışından ziyarette bulunmak için vize yazısı isteyen sektör ilgililerinin Vize Bilgi Formu’nu doldurarak, tarafımıza ulaştırması gerekmektedir. Yapılacak inceleme sonrası İstanbul Ticaret Odası Fuarlar ve Dış İlişkiler Şubesi’nden alınacak Vize Onay Yazısı mail yolu ile ziyaretçimize gönderilecektir. Ayrıca belgenin aslını talep edecek ziyaretçilerimizin masraflarını karşılaması halinde orijinal vize onay yazısı kendisine gönderilebilmektedir.

KONAKLAMA:
Fuar süresince ziyaretçilerimizin konaklama ihtiyacı için hizmet verecek çözüm ortağımız olan seyahat acentemiz CASALİ TOUR olacaktır. Firmanın detaylı bilgisine ve öneri konaklama listesine Çözüm Ortaklarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

ULAŞIM:
İstanbul Fuar Merkezi birçok ulaşım olanaklarına sahip bir konumdadır.Otomobil, metro, deniz otobüsü,tren veya uçak ile ulaşım gibi birçok alternatifi değerlendirebilirsiniz. Fuara nasıl ulaşacağınızı fuar alanına ulaşım bölümünden, ayrıca gerek duyacağınız hizmetler için çözüm ortağımız olan seyahat acentemizin bilgilerine Seyahat ve Konaklama bölümünden ulaşabilirsiniz.

TERCÜMAN:
Fuar görüşmelerinizde tercümana ihtiyaç duyacaksanız ziyaretçi hizmetleri yetkililerimizle bağlantı kurmanız halinde gerekli yardımı sunmaktayız.

RESTAURANT VE KAFETERYA HİZMETİ:
Fuar esnasında katılımcılarımızın yiyecek – içecek ihtiyacını karşılayabileceği restaurant ve kafeterya, fuarın fuaye alanında yer almaktadır.

DANIŞMA:
Fuarla ilgili tüm sorularınız için ziyaretçi hizmetleri servisimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Taşkın Pehlevan
www.tureksfuar.com.tr / taskin@tureksfuar.com.tr
Tel : +90 212 570 63 05 / Fax: +90 212 570 63 06