Tureksten Mesaj

Değerli Katılımcı ve Ziyaretçilerimiz,

Macera Turizmi ve Sporları Fuarı sektörünün ikinci kez aynı platformda bir araya geldiği ADVENTURE TURKEY Fuarımızı başarılı bir şekilde tamamladık.

Fuarlar büyük ölçüde ticari platformlar olsa da sosyal sorumluluk değeri taşımalıdır inancındayız. Bu nedenle öncelikli hedefimiz ülkemiz turizmine, ekonomik ve sosyal hayatına katkı sağlamaktır. Binlerce macera severi bir araya getirerek bu amaca giden yolda başarılı bir başlangıç yapmış olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.

ADVENTURE TURKEY artık gelenekselleşen bir organizasyon olarak her yıl düzenlenecektir. Ve her yıl birlikte sektörün nasıl büyüdüğü, güçlendiği ve iş platformu haline dönüştüğünü gözlemliyor olacağız.

Fuarımızın ileriki yıllarda sadece yurtiçi değil yurtdışından da katılımcı ve ziyaretçi alarak Uluslararası bir organizasyona dönüşmesi konusunda gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Fuar katılan her kurum ve kuruluşun maksimum fayda sağlayacağı şekilde çok yönlü olarak planlanmaktadır.

ADVENTURE TURKEY’in ilk yılında bizimle olan tüm katılımcı firmalarımız, bu buluşmada bize eşlik eden macera severler ve sektörün usta isimleri ile büyük bir aile oluşturduk. Bu aile gittikçe büyüyecek ve güçlenecektir.

3. yılımızda yine sektörün tüm paydaşları için yeni fırsatlar yaratmaya, ülkemizin macera turizmine elverişli noktalarını uluslararası düzeyde tanıtmaya, gelişme ve yeniliklerle karşınıza çıkmaya ediyor olacağız.

2. yılımızdaki maceramızda bizimle olan tüm katılımcı, ziyaretçi ve destekçilerimize sonsuz teşekkürlerimizle.

Nergis ASLAN
Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü