Değerli Katılımcı ve Ziyaretçilerimiz,

Tureks Uluslararası Fuarcılık olarak giderek hızla büyüyen macera & eğlence turizmi sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak ADVENTURE TURKEY Fuarı’nı bu yıl ilk kez düzenlemenin heyecanını yaşıyoruz. Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile ülkemizde alanında ilk kez düzenlenme özelliği taşıyan fuarımızla macera turizmi ve sporları sektörünü uluslararası bir organizasyonla buluşturuyoruz.

Bu büyük buluşmada sektörü bir araya getirirken ulusal ve uluslararası iş fırsatları sunarak ekonomik, sosyal ve kültürel olarak da  değer yaratıyoruz. Hedefimiz ADVENTURE TURKEY’in Dünya’nın sayılı fuarları arasında yer almasını sağlamak, sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri uluslararası düzeyde sektör profesyonelleri ve ilgilileri ile buluştururken yeni potansiyeller yaratmak.

ADVENTURE TURKEY ‘in bu yıl 7.ni düzenlediğimiz ATRAX  2019 – Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ile eş zamanlı düzenlenmesinin önemli bir sinerji yaratcağından ve ilk yılından itibaren ADVENTURE TURKEY’i önemli bir noktaya taşıyacağından eminiz.

Deneyimli ekibimizle kapsamlı ve titiz bir çalışma yürüterek ADVENTURE 2019’da sizlerle buluşmak için hazırlıklarımıza büyük bir hızla devam ediyoruz.

14 – 17 Şubat’ta ADVENTURE 2019’de buluşmak üzere!
Tureks Ekibi