Basın Hizmetleri

Basın mensuplarını ADVENTURE TURKEY Fuarında ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Giriş
ADVENTURE TURKEY Fuarına fuar ana girişindeki basın bankosunda kaydınızı yaparak giriş yapabilirsiniz. Basın bankosunda basın kartınızı göstermenizi takiben yaka kartınızı ve basın kitinizi alabilirsiniz.

Katılımcı Listesi
Basın mensubu kaydınızı yaptırdıktan sonra ücretsiz ADVENTURE TURKEY katılımcı el kitapçığını alabilirsiniz. Bu kitapçık, ADVENTURE TURKEY’a katılan tüm katılımcı firmaların alfabetik olarak düzenlenmiş ve ürün gruplarına göre ayrılmış bilgileri ile salon planları ve stand numaralarını içermektedir.

Basın Danışma
Basın mensuplarının her türlü sorusuna ve ihtiyaç duyacağı yönlendirmeye cevap verecek olan bu danışma, basın mensuplarının giriş yapacağı kapıda bulunacaktır.

Basın Odası
Fuar alanındaki basın odasında basın mensupları için çeşitli kurumsal ve teknolojik hizmetlerden yararlanabilirsiniz. ADVENTURE TURKEY‘in ve katılımcı firmaların basın bültenlerine burada ulaşabilirsiniz.

ADVENTURE TURKEY Fuarı basın bültenlerine ve fuar logolarına Download sayfasından erişebilirsiniz.

ADVENTURE TURKEY Fuarına katılan firmaların basın bültenlerini fuardan önce Download sayfasında, fuar sırasında ise Basın Odası’nda bulabilirsiniz.

ADVENTURE TURKEY Fuarı etkinlikleri ile ilgili bilgilere Etkinlikler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Fuara ait görselleri Download sayfasından indirebilirsiniz.

Tüm soru ve istekleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Tel: +90 (212) 570 63 05