ADVENTURE TURKEY Hakkında

ADVENTURE TURKEY, macera turizmine ve sporlarına hizmet eden tesisleri, işletmeleri, ürün ve hizmet satanları, kulüpleri, seyahat acentelerini, turizm profesyonellerini ve tüm ilgilileri bu fuarda bir araya getirerek ziyaretçileri ile buluşturuyor.

Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile giderek hızla büyüyen macera & eğlence turizmi sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak ADVENTURE TURKEY Fuarı’nı bu yıl üçüncü kez düzenlemenin heyecanını yaşıyoruz.

Devamı...

Dünyada turizm sektörü ortalama yüzde 4-7 arasında büyürken etkinlik ve spor odaklı macera turizmi yüzde 20-30 büyüme ile pazarını genişletiyor.

Devamı...

Ülkemizde bu kapsamda yapılan ilk uluslararası organizasyon olarak macera & eğlence turizmi sektörünün bu tek fuarında yer alarak, firmanızın sektördeki farkını gösterebilirsiniz.

Devamı...

Fuarın Teması : “Doğa Benim Maceram”

Hepimizin evi olan doğa ve çevre ile ilgili farkındalık oluşturmak ve doğayı koruma çalışmalarına destek olmak adına bu yılki temamızı “Doğa Benim Maceram” olarak belirledik.

Biz doğa sporları tutkunları ve macera severler olarak doğaya karşı edindiğimiz bilgi ve beceri ile çevre sorunlarının çözümünde etkin rol alarak, sürdürülebilir yaşantı kazanmalarında toplumsal farkındalık oluşturmalıyız. Fuar kapsamında yaptığımız etkinlik ve söyleşilerimizde doğada yaşadığımız macera dolu deneyimlerimizi paylaşırken, ekolojik dengeyi korumayı, doğaya uygun davranmayı, bizlere macera sunan kaynakları tüketmemeye yönelik projeleri etkinliklerimizin odağına alıyoruz.

İstatistikler

Adventure Turkey'20 Fuarı

125

Katılımcı Firma

16452

Ziyaretçi Sayısı

25

Ziyaretçi Ülke

99

Genel Memnuniyet

Kıtaların Birleştiği Yerde, Uluslararası Buluşma!

ADVENTURE TURKEY, yalnızca Türkiye’den macera turizmine elverişli coğrafyaya ve iklim özelliklerine sahip zengin dünya coğrafyasından çok sayıda bölgeyi ve ekipman üreticisini kıt’aların kesişim noktası İstanbul’da, tüm yerli ve yabancı ziyaretçilere tanıtma imkanı sunuyor.

ADVENTURE TURKEY, ATRAX Fuarı ile eş zamanlı olarak organize edilmektedir.

3. Macera Turizmi ve Sporlarının rekreasyon ve eğlence olgusunun bir bileşeni olduğu gerçeğinden hareketle ADVENTURE TURKEY ve ATRAX – 9. Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı eşzamanlı organize edilerek karşılıklı işbirliği ve ziyaretçi potansiyelinden faydalanılarak bir sinerji yaratılması hedefleniyor.

Adventure Turkey Fuarının Resmi Havayolu Sponsorluğunu THY Üstlendi!

Türk Hava Yolları “ADVENTURE TURKEY Fuarı” ’nın Resmi Hava Yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunmaktadır. Rezervasyon ve biletleme için lütfen https://www4.thy.com/TKC ziyaret ediniz. Delege sekmesini tıklayarak  etkinlik kodu ile ilerleyebilirsiniz.

Diğer Fuarlarımız